PLASMA IQ niechirurgiczny lifting powiek

TECHNOLOGIA
Skóra wokół oczu zmienia się wraz z upływem lat. Traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość. Kiedyś piękne, naturalne oczy z wiekiem stają się coraz mniejsze, skóra wokół nich robi się ciemniejsza i bardziej pomarszczona. Sińce pod oczami, opadające powieki są jawnym dowodem nie tylko nieprzespanych nocy czy przepracowania, ale pierwszym, zauważalnym dowodem na starzenia się skóry. Nasze spojrzenie nie wzbudza już takiego zachwytu jak kiedyś. I chociaż czasu nie zatrzymamy, mamy inteligentne rozwiązanie, by przywrócić atrakcyjność spojrzenia, młodzieńczy wygląd i pewność siebie.
Poznaj inteligentną technologię z wykorzystaniem czwartego stanu skupienia - PLAZMY!
ZABIEG
Zabieg bezinwazyjnego liftingu powieki polecany jest każdemu komu zależy na polepszeniu wyglądu i rysów twarzy, uzyskaniu atrakcyjnego spojrzenia i odmłodzenia. Zabieg polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Każdy z wykonanych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i bez uszkodzenia otaczających tkanek.Zabieg trwa ok. 20 minut, a punkty sublimacji o średnicy mniejszej niż 1 mm utrzymują się do tygodnia.

MĘSKI PUNKT WIDZENIA
Skóra mężczyzn i kobiet różni się. O mężczyznach mówi się, że są gruboskórni i coś w tym jest, ale nie chodzi w tym przypadku o kwestie odporności, ale faktycznej różnicy w grubości skóry. Męska skóra zawiera więcej kolagenu, wygląda na bardziej naprężoną i jędrniejszą. Jednak z upływem lat zawartość kolagenu obniża się i pomimo, że mężczyźni starzeją się później, to zmiany u nich zachodzą szybciej.
Skóra u mężczyzn wraz z upływem lat staje się bardziej obwisła, pojawiają się obrzęki i ciemne sińce pod oczami, powieki stają się coraz cięższe, nadając mu groźny i zmęczony wygląd, stając się dla nich pierwszą oznaką starzenia się. Pomimo mniejszego zainteresowania ze strony mężczyzn zabiegami medycyny estetycznej, nowoczesny mężczyzna zdaje sobie sprawę z konieczności poprawy swojego wizerunku w tym zakresie. Zabieg bezinwazyjnej korekty powiek jest idealnym rozwiązaniem dla Panów, którym zależy na odzyskaniu młodzieńczego wyglądu, nie tracąc niż ze swojej męskości. Dla tej grupy pacjentów zachowanie atrakcyjnego wyglądu nie jest jedynie przypisane do podniesienia atrakcyjności fizycznej, ale w dużej mierze przekłada się na atrakcyjność biznesową. „Jak Cię widzą, tak Cię piszą” - mówi przysłowie.
Młody, zadbany i wypoczęty wygląd to dzisiejsza wizytówka nowoczesnego i silnego mężczyzny, świadectwo dbania o siebie i swój biznes. Zabieg bezinwazyjnej korekty powiek to możliwość dla wielu mężczyzn pozbycia się także kompleksów i odzyskania dawnej pewności siebie.

KOBIECY PUNKT WIDZENIA
Ile razy stałaś przed lustrem i zastanawiałaś się, czy naprawdę ostatnia noc może mieć aż tak znaczący wpływ na Twój wygląd? Jakich trików musisz użyć nakładając makijaż, który nie pozostawi śladów na górnej powiece? Kurze łapki, opadające powieki, może to tylko tak dziś, a może od dziś już będzie inaczej…
My kobiety zdajemy sobie sprawę, że piękne oczy są nie tylko lustrem naszej duszy, ale też naszą najpiękniejszą domeną. Duże, błyszczące, ze spojrzeniem, które poruszy serce niejednego mężczyzny. Trzepocące rzęsy…no tak, ale jak skoro powieki coraz bardziej zasłaniają to co najpiękniejsze, a podnoszenie brwi nie pozwala podkreślić atrakcyjności spojrzenia tylko uwypukla nasze zmarszczki na czole.
Dbamy o nasze ciało, coraz lepiej i mądrzej się odżywiamy, staramy się żyć aktywniej, uprawiać różne formy ruchu, stosować coraz to nowsze kosmetyki. A jednak okolica oczu jest najbardziej narażona na upływający czas i w tym przypadku musimy sięgnąć po bardziej sprawdzone metody by poprawić nasze samopoczucie i wygląd. Zabieg bezinwazyjnej korekty powiek to idealne rozwiązanie dla Pań, którym zależy na odzyskaniu atrakcyjnego wyglądu, spojrzenia i podkreśleniu swojej kobiecości.

KORZYŚCI
Zabieg bezinwazyjnego liftingu powiek przy wykorzystaniu urządzenia Plasma IQ jest
1Bezinwazyjny
polecany dla osób, które nie chcą decydować się na zabieg chirurgiczny (blefaroplastyka)
2Precyzyjny
mikrowiązka plazmy działa jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry
3Dający natychmiastowy efekt
efekty widoczne już po pierwszym zabiegu
4Bezpieczny
nie wymaga znieczulenia, bezpieczny dla osób z rozrusznikami serca oraz innych pacjentów, u których zabiegi z zastosowaniem prądu są przeciwwskazane
5Komfortowy
nie wymaga wyłączenia z codziennych aktywności